خانه » چیت پابجی » چیت AIMBOT پابجی » خرید چیت مود اوبیبی بدون بن(vip)

خرید چیت مود اوبیبی بدون بن(vip)

خرید چیت مود اوبیبی

اگر شما یک پلیر حرفه ای بازی پابجی موبایل باشید حتما با واژه ی چیت پابجی و چیتر آشناییت دارید.چیت برنامه ای است که شما با داشتن آن میتوانید به راحتی سرور بازی را دور بزنید و از امکانات بیشتری نسبت به سایر بازیکن ها داشته باشید. این امکانان بسته به نوع چیت پابجی متفاوت بوده و شما را در حرفه ای بازی کردن و عدم قافلگیری از دشمنانتان و حتی رو کم کنی و به رخ کشیدن مهارتتان استفاده کنید.شما با خرید چیت پابجی موبایل میتوانید در بازی خود بسیار پیشرفت کنید و رقیب های خود را به راحتی در بازی نابود کنید.

در ادامه ی مطلب توضیحات کامل در مورد چیت های سایت چیت پابجی ارائه شده است و لینک محصول مورد نظر نیز در این مطلب قرار دارد که با کلیک بر روی اون لینک به چیت مد نظرتون میروید و میتوانید ان را خرید و دانلود کنید و از ان استفاده کنید.

ما برای شما یک راه میانبر درست کردیم و قرار دادیم که به راحتی به یک بازیکن برتر تبدیل شوید و حرف اخر را بین دوستانتان بزنید و همه ی دوستانتان از بازی شما تعریف کنند و به یک پرو پلیر تبدیل شوید.این چیت برترین چیت موجود میباشد و دارای امکانات بسیار ویژه و خاص میباشد.

چیت  مود اوبیبی بسیار مناسب برای استریمر ها و افراد معروف اینستاگرام و یوتیوب میباشد. این چیت را میتوانید به صورت مصرف شخصی نیز استفاده کنید و لازم نیست حتمی استریمر باشید. درصد های کم این چیت باعث میشود به عنوان چیتر اصلا شناخته نشوید و همیشه از شما به عنوان یک فرد پروپلیر یاد کنند که همیشه فرگ یک(نفر اول) بازی با تعداد کیل بالایی میشود.

ویژگی های چیت

افزایش ایم بات به مقدار 50 درصد

افزایش هدشات به مقدار 40درصد

زیاد شدن مجیک بولت به مقدار20 درصد

کاهش ریکول تمامی گان ها بیش از 60 درصد

نشانه کوچک نشانه بسته

بدون بن شدن سیف اکانت اصلی

عدم نیاز به روت گوشی

نصب بسیار ساده به همراه اموزش نصب و راه اندازی کامل

پشتیبانی بعد از خرید

سیستم مورد نیاز

چیت بر روی تمامی گوشی های اندروید 12-11-10-9-8-7-6-5 تست شده است و بر روی تمامی گوشی اندروید بالا تر از 4.3 قابل اجرا میباشد و نیاز به روت ندارد و بدون نیاز به روت بر روی تمامی گوشی ها قابل اجرا میباشد. نصب و راه اندازی این چیت نیز بسیار ساده میباشد.

راهنمای نصب

همراه با فایل ارسال میشود

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *